Deniz Lojistik Platformu

Deniz Lojistik Platformu


Deniz Taşımacılığı Oranı eİhale Platformu Zamandan ve Paradan Tasarruf Sağlar

COVID'den sonra KOBİ İşletmeleri, iş verimliliğini artırmak ve birkaç yıldan beri yapmakta oldukları manuel süreçte maliyetten tasarruf etmek için yeni Dijital teknolojileri ve platformları uyarlamaya başladılar.

Sanayi çağının başlangıcından itibaren Deniz Taşımacılığı tedarik ve müzakere süreci manuel olarak yapıldı, ardından internet geldi ve bugün Freight Forwarder ile iletişim için e-posta ve excel sayfaları kullanılıyor. Mevcut uygulamanın bir takım sakıncaları vardır, iş süreci oldukça zaman alıcıdır ve şirketler, birden fazla Nakliye ileticisiyle en iyi Deniz Nakliyesi Fiyatlarını yeterince hızlı bir şekilde müzakere edememektedir.

Dijital Deniz Taşımacılığı Platformu, tüm dahili lojistik tedarik sürecini basitleştiriyor, daha az manuel çalışma ve etkili fiyat pazarlığı, KOBİ şirketlerinin manuel sürece kıyasla her yerde %5 ila %15 daha fazla tasarruf etmesini sağlıyor.

eSupplier, Deniz Taşımacılığı Fiyat Teklifi Platformu sunar, platform hem Alıcılar (İşletme) hem de Nakliyeciler tarafından basit ve kullanımı kolaydır. İşletmeler oturum açabilir ve Deniz Taşımacılığı Fiyatı kaynak bulma etkinliklerini oluşturmaya başlayabilir ve gerçek zamanlı olarak çevrimiçi olarak eİhale sürecine katılmaları için birden fazla Nakliye Şirketi ve Nakliye hattını davet edebilir.

eTedarikçiler, eİhale metodolojisini özelleştirir, Alıcıların daha az çabayla en iyi Deniz Nakliyesi Fiyatlarını almalarını sağlarken, Nakliyeciler fiyat eBid'ini gönderdikten sonra sıralamalarını görebilir, fiyat tekliflerini L1 (en düşük fiyatlı satıcı) olacak şekilde daha fazla ayarlayabilirler. Teklif verme süreci, Alıcı tarafından seçilen belirli bir zaman dilimi için çalışır, teklif verme bittiğinde sistem ayrıca dahili kullanım için excel ve PDF raporları oluşturur.

Neden eTedarikçi Deniz Taşımacılığı Tedarik ve Müzakere Platformuna geçmelisiniz?

1) Basit ve kullanımı kolay Web arayüzü, sadece giriş yapın ve kullanmaya başlayın

2) Kullanıma hazır Şablonlarda Deniz Taşımacılığı Tedarik etkinlikleri oluşturun

3) Freight Forwarder'ları katılmaya davet edin

4) Gerekirse yeni Nakliyeciler de keşfedin

5) Dinamik eİhale süreci, en iyi Deniz Taşımacılığı Fiyatlarına sahip olmanızı sağlar

6) Sistem tarafından oluşturulan raporlar Denetim Uygunluğunu basitleştirir

7) 100% Şeffaflık

8) Dijital süreci kullanarak zamandan ve paradan tasarruf edin

Şu anda eSupplier platformu Hindistan, ABD ve Avrupa'daki çeşitli ülkelerdeki birçok müşteri tarafından kullanılmaktadır, müşterilerimiz arasında İmalat şirketleri, Perakende Satış Mağazaları, Tüccarlar, İhracat/İthalat İşleri bulunmaktadır. eSupplier'ın işletmenizin zamandan ve paradan tasarruf etmesine nasıl yardımcı olabileceğini göstermek için canlı bir demoya açığız.

eTedarikçiyi arayın ve Telefon / WhatsApp +91-9773267374 veya e-posta üzerinden Müşteri Desteği yöneticimizle görüşün